„Позивний Зеніт” 04.10.2017

Друк

Відзвучали останні слова, затихла музика, в залі ввімкнули освітлення… хвилина тиші. Кожен осмислював побачене.

4 жовтня  2017 року у кінотеатрі „ Факел ”  м. Києва для учнів І курсу Київського професійного будівельного ліцею відбувся перегляд первої серії із п'яти документального фільму  „Позивний Зеніт”. Режисери фільму-хроніки є Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська.

Позивний зеніт, КПБЛ

Фільм розповідає, як жили і воювали бійці-добровольці І ротації Зведеного загону Повітряних Сил, які утримували позиції між Авдіївкою і Донецьким аеропортом на території бувшого ракетно-зенітного дивізіону. Їх підрозділ першим назвали «Дикою качкою», вони перші із добровольців вчилися воювати. Нам показали, яка є справжня війна, з невмінням воювати, з помилками , переосмисленням можливостей і відчайдушної звитяги. І посмішками… вони там серед куль, вибухів, боїв, смерті ще і шуткували, усміхались. І боялись, за себе, за своїх побратимів, за те, що повинні любою ціною утримати свої позиції, і… ціною життя.

Перед учнями виступив учасники  боїв  на позиції Зеніт Олександр (Берег) та Євген (Блєсна). Були запитання, були відповіді. Але коли 15-16 річні юнаки і дівчата підходили і питали… А можна вас обійняти… Це зворушливо, і слів не потрібно.

Позивний зеніт, КПБЛ

Учні і викладачі дуже вдячні нашим дорогим дівчатам, Анні та Тані, які знову прийшли на зустріч до нас і з хвилюванням та запалом розповідали про героїв.

Слава Україні!
Героям Слава!

Більше фото...

Авторські права 2021 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla