Участь КПБЛ і грі "Патріот"

Друк

3 жовтня 2017 учні Київського професійного будівельного ліцею прийняли участь у військово-патріотичній грі «Патріот»,  яку проводило Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Дарницької районної і місті Києві державної адміністрації на території військової частини № 1948 прикордонних військ України.  Прикордонники розказали про будні військової служби та показали озброєння та техніку прикордонних військ. Основна мета заходу, це забезпечення єдності виховання, розвитку і психологічної підготовки молоді до захисту Вітчизни.

DSC01406

В програмі змагань були присутні такі елементи, як стройова підготовка, підтягування на перекладині, стрибки зі скакалкою, розбирання та збирання автомата, воєнізована естафета та перетягування канату. Судді на етапах змагань були офіцери прикордонних військ. Наші  учні в важкій боротьбі вибороли ІІ місце серед команд, пропустивши вперед команду академію МВС.DSC01426

А потім була солдатська каша, якою гостинно пригостили прикордонники. А заключним етапом був концерт ансамблю прикордонних військ України, від якого в захваті були учасники змагань та вболівальники.

DSC01471

Вітаємо команду Київського професійного будівельного ліцею з призовим ІІ місцем.

DSC01515Більше фото із змагань...

Авторські права 2021 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla