Новини

Конкурс з професії "Маляр"

Друк

Відповідно до плану спільної роботи Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації та Навчально-методичного кабінету професійно- технічної освіти м. Києва 20 жовтня 2023 року на базі комунального закладу професійної (професійно- технічної) освіти «Київський професійний будівельний коледж»
відбувся міський конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно- технічної) освіти м. Києва з професії «Маляр».

photo1698139033 4

Детальніше...

Всесвітній день психічного здоров'я

Друк

До Всесвітнього дня психічного здоров'я 10 жовтня 2023 року практичним психологом коледжу Валентиною Щур були проведені заходи серед здобувачів освіти з теми "Ментальне здоров'я учнів під час війни". Зустріч була покликана привернути увагу здобувачів освіти до свого здоров'я та ознайомити їх техніками подолання тривожності та відновлення.

photo 5276012576473469005 y

Детальніше...

1 вересня 2023 року

Друк

Першого вересня цього року привітно зустрів Київський професійний будівельний коледж своїх першокурсників - нову майбутню робітничу зміну, яким історією випало відбудовувати нашу державу.

Детальніше...

Випуск 2023

Друк

Закінчився навчальний рік у Київському професійному будівельному коледжі. Незважаючи на важкі умови війни, в яких довелося навчатися, здобувати професійні навички,  пролунав останній дзвінок для випускників. 

Детальніше...

Проходження виробничої практики групи 38,39

Друк

27 червня 2023 року у Київському професійному будівельному коледжі відбулася Державна кваліфікаційна атестація у групах 38,39 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання».
Здобувачі освіти надали звіт про проходження виробничої практика на підприємствах міста Києва:ДП “Антонов”,
ФОП ІВАНОВ О.В., ФОП ГАРБАР І.В., ФОП ГОЛУБОВИЧ А., та інші.

12

Детальніше...

ПКА група 26

Друк

27 червня 2023р. в Київському професійному будівельному коледжі відбулася поетапна кваліфікаційна атестація в групі 26 з професії: "Монтажних гіпсокартонних робіт".

photo 2023 07 02 16 05 40

Детальніше...

ДКА групи 38,39

Друк

27 червня 2023 року у Київському професійному будівельному коледжі відбулася Державна кваліфікаційна атестація  у групах 38,39 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання».

photo 2023 06 27 16 15 20

Детальніше...

ДКА група 32

Друк

26.06.2023 року свої професійні навички після виробничої практики на підприємствах столиці на Державній кваліфікаційній атестації здобувачі освіти групи № 32, які навчалися за професією ‘Електрогазозварник, рихтування кузовів’.

photo 2023 07 02 15 57 54

Детальніше...

ДКА група 37

Друк

Державна кваліфікаційна атестація - завершальний етап професійно-технічного навчання.
26.06.2023 проведено державну кваліфікаційну атестацію в групі 37 по професії “Касир (в банку), касир торгівельного залу, адміністратор”.

photo 2023 06 29 08 10 05

Детальніше...

ДКА група 36

Друк

Сьогодні 26 червня 2023 р. в Київському професійному будівельному коледжі відбулася державна кваліфікаційна атестація в групі 36 за професією: Опоряджувальник будівельний.

photo 2023 06 28 09 30 22

Детальніше...

День захисту дітей

Друк

Мирного неба вам діти!.
Земля без дітей?...таке уявити не можливо. Тому й звучить упродовж багатьох років у нашому житті гасло: «Мир дітям планети Земля!» Тому щороку перший день червня називаємо Міжнародним днем захисту дітей.

Детальніше...

Спартакіада допризовної молоді

Друк

31 травня 2023 року у Київському професійному будівельному коледжі відбулися змагання в рамках ІІІ етапу Спартакіади допризовної молоді серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва.

Детальніше...

День вишиванки

Друк

Вишиванка - оберіг та свобода. В Київському професійному будівельному коледжі пройшли заходи до Дня Вишиванки. Викладач Людмила Кочубей разом з учнями провела майстер-клас орігамі до Всесвітнього дня вишиванки - "Паперова вишиванка", а продовжили захід здобувачі освіти прозою, віршами, піснями та історичними фактами про вишиванки різних часів та регіонів України. Вишиванка — це символ здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, порядності й чесності, любові та святковості; крім того, вишиванка – це ще й оберіг. Щасти всім. Миру нам. Слава Україні!

Майстер-клас орігамі "Паперова вишиванка"

Друк

В Київському професійному будівельному коледжі викладачем математики Людмилою Кочубей проведений майстер-клас орігамі до Всесвітнього дня вишиванки - "Паперова вишиванка".

vush1

Детальніше...

Cемінар "Міцна сім'я"

Друк

1 1

16 травня цього року для здобувачів освіти Київського професійного будівельного коледжу за сприяння Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) був проведений цікавий і корисний семінар залученою спеціалісткою тренеркою Олександрою Скоромною.
Семінар проходив у рамках Програми "Міцна сім'я", метою якої є формування відповідального ставлення молоді до планування сім'ї, репродуктивного здоров'я, поваги до сімейних традицій і майже збігся з Міжнародним днем сім'ї, який відзначали вчора.
Тема семінару - "Готовність до шлюбу. Аналіз очікувань від свого партнера (очима чоловіка і очима жінки)".
Здобувачі освіти набули знань щодо принципів родинних цінностей, гармонійної побудови сімейних стосунків.
Дякуємо пані Олександрі за проведення заходу і чекаємо на нові зустрічі.
Сім'я завжди була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, із сім'ї починається життя людини, вона є джерелом любові. А щасливий шлюб - запорука процвітання держави.

1 21 3

Точки зупинки кровотечі.Послідовність надання першої допомоги. Медична аптечка

Друк

3

28 квітня 2023 року - Всесвітній день охорони праці та День охорони праці в Україні.У Київському професійному будівельному ліцеї викладачем охорони праці Людмилою Деркач проведено захід "Точки зупинки кровотечі.Послідовність надання першої допомоги. Медична аптечка".
Життя - найцінніше, що є у людини.
То ж усім працювати без травм і шкоди, бути здоровими і всі правила знати, щоб нещастя непотрібні вам уникати.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Iнформаційний квест до Чорнобильської трагедії
 2. Чорнобиль - наша біль і пам'ять
 3. Відвідини торговельної мережі МЕТРО з метою набуття навичок
 4. Конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»
 5. День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики
 6. Поетапна кваліфікаційна атестація у групі 27 з професії "Касир(в банку)"
 7. День Землі - це спеціальний час
 8. Eкоквест "Все в наших руках-бережемо рідну Землю"
 9. Конкурс професійної майстерності з професії "Касир (в банку)"
 10. Тиждень професійно-теоретичної підготовки з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"
 11. Cвяткування Дня числа Пі
 12. Шевченко – геній українського народу
 13. Тиждень іноземних мов 2023
 14. ДКА в групі ТУ-5 "Електрогазозварник, рихтувальник кузовів"
 15. Разом до безпечного Інтернету 2023
Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla