35 років Чорнобильській трагедії

Друк

35 років віддаляє нас від подій на Чорнобильській атомній станції. Той чорний день трагедії і сьогодні продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.

Цей день не минув безслідно, він буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, одним сумом, однією надією. В Київському професійному будівельному ліцеї у групі 19 класним керівником Анною Лагодою була проведена віртуальна виховна година, на який у доступній формі було розказано про міста Прип’ять та Чорнобиль, які через трагічну подію 1986 року стали відомими на весь світ. Про страшне екологічне лихо, про 30-кілометрову зону відчуження, про «рудий ліс», про героїв-ліквідаторів та про 16 маловідомих фактів про Чорнобиль.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто не вагаючись віддав своє життя за майбутнє мільйонів людей. 26 квітня – День національної жалоби і здобувачі освіти разом з класним керівником поклали квіти до пам‘ятного знаку до 35 роковини Чорнобильської катастрофи , який знаходиться по вулиці Вербицького 11.

35 років  Чорнобильській трагедії

35 років  Чорнобильській трагедії

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla