Засідання методичної комісії «Автослюсарних професій»

Друк

15 грудня 2020 року у Київському професійному будівельному ліцеї відбулося засідання методичної комісії «Автослюсарних професій», на якій були присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи Жанна Карпова, методист ліцею Олена Кириченко, педагогічні працівники та майстри виробничого навчання. Під час засідання були розглянуті питання:

  • обговорення та затвердження плану дій з атестації професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»
  • розгляд та затвердження завдань для он лайн тестування та тем випускних робіт до ДКА у групі 39 звіт завідувачів кабінетів, лабораторій і майстерень про виконання планів роботи за І семестр
  • обмін досвідом педпрацівників методичної комісії, які пройшли курси підвищення кваліфікації або відвідали міські методичні заходи розгляд та затвердження робочих програм із професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки
  • погодження та затвердження зведено-тематичних поурочно-тематичних планів, переліків навчально-виробничих робіт із виробничого навчання, графіків консультацій та практичних робіт на ІІ семестр 2020-2021 н. р..
  • перевірка плануючої документації за І семестр. обговорення плану заходів на конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Рихтувальник кузовів» 

 Засідання методичної комісії «Автослюсарних професій»

 

Засідання методичної комісії «Автослюсарних професій»

Засідання методичної комісії «Автослюсарних професій»

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla