Дистанційне засідання голів методичних комісій "Підготовка до ДКА та онлайн тестування"

Друк

2

Триває карантин - триває дистанційна робота. Продовжують роботу і методичні комісії ліцею онлайн. 

6 травня заступник директора з навчально-виробничої роботи Жанна Карпова провела відеоконференцію на платформі Skype з головами методичних комісій.

В роботі відеоконференції прийняли участь: Людмила Манакова, Світлана Коваль, Анна Лагода, Ірина Єлічева, Олена Кириченко – методист, Оксана Бобровська – заступник директора з навчальної роботи, Павло Зінченко – викладач електротехніки, Людмила Рибачук – майстер виробничого навчання групи №39.

7

Тема зустрічі: «Підготовка здобувачів освіти до Державної кваліфікаційної атестації».
Жанна Карпова проінформувала присутніх, що навчальний рік має завершитися дистанційно відповідно до термінів, визначених робочими навчальними планами. ДКА рекомендують провести дистанційно (тести і захист дипломної роботи).
Людмила Манакова поділилась досвідом складання тестів для професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання».

Оксана Бобровська проінформувала, що на сайті ліцею дистанційно працює приймальна комісія.
Світлана Коваль представила презентацію для проведення ДКА з професії «Касир (в банку), касир торговельного залу, адміністратор».

1

6

5  3
Рішення засідання голів методичних комісій: продовжувати підготовку учнів до ДКА (тести онлайн) і закінчення написання дипломних робіт; провести з учнями випускних груп зустріч з адміністрацією ліцею (в режимі онлайн, збори на платформі Skype).

 

 

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla