Дистанційне навчання з методичною комісією природничо – математичних дисциплін

Друк

изображение viber 2020 04 28 21 34 54Методична комісія природничо – математичних дисциплін Київського професійного будівельного ліцею працює дистанційно. Діяльність методичної комісій багатопланова й різноманітна за змістом, напрямами і формами. До складу комісії входять викладачі:
Ярослав Бойко
Людмила Деркач
Павло Зінченко
Олена Кириченко
Валентина Корінчевська
Віталій Кочубей
Людмила Кочубей
Анна Лагода
Наталія Степюк
Валентина Щур


изображение viber 2020 04 28 21 49 51Викладачі готують матеріали до уроків згідно розкладу за темами поурочно - тематичного планів, розміщують їх на платформі MOODLE на сайті ліцею kpbl.org.ua у розділі Дистанційне навчання. Також вони здійснюють іншу організаційну та методичну діяльність. Вони застосовувують різноманітні пристрої та інструменти для здійснення обміну інформацією. Цифрові навички вкрай потрібні, а тому цей період часу викладачі використовують для ефективної самоосвіти. Приймають участь в он-лайн вебінарах.

Розробляють дидактичні матеріали з предметів. Проводять моніторинг різної інформації в інтернеті та опрацювують новинки методичної і фахової літератури. Створюють онлайн-тести для контролю знань і залучення учнів до активної роботи.

изображение viber 2020 04 28 21 59 16

 

Проводять індивідуальні консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання на дистанційній формі. Проводять підбір відеороликів відповідно до навчальних тем. Перевіряють учнівські тестові завдання.
Постало непросте завдання – як організувати продуктивний освітній процес дистанційно.

изображение viber 2020 04 28 21 35 21

Викладачі методичної комісії природничо-математичних дисциплін використовують платформу MOODLE; платформу Zoom - сервіс для проведення відеоконференцій, онлайн – зустрічей і дистанційного навчання здобувачів освіти; сервіси Google; безкоштовний сервіс онлайн-тестів «На Урок» для повноцінної дистанційної перевірки знань, які здобули учні під час самостійної роботи; learningapps – готові навчальні вправи та інструменти для створення тестів, завдань; onlinetestpad – конструктор тестів, опитувань, кросвордів, ігор та комплексних завдань та сотні готових матеріалів; Google Документи для спільної роботи; різний контент в YouTube (відео, короткі ролики, серйозні фільми BBC або National Geographic); аудіо-книги, інтерв’ю з цікавими людьми; YouTube -канали викладачів – предметників.

изображение viber 2020 04 28 22 14 08

изображение viber 2020 04 28 22 14 45

изображение viber 2020 04 28 22 15 13

 

І хочу наголосити на тому, що збереження життя і здоров᾽я людей є найбільшою цінністю.

 

!!!УВАГА КОНКУРС!!!

щоб проголосувати тисни ТУТ

Кафедра природничо – математичних дисциплін з нагоди 34-х річчя Чорнобильської трагедії провела конкурс малюнків «Чорнобиль очима дітей».

Олександра Василенко 26 група

Конкурс мав на меті показати страшну трагедію Чорнобиля очима дітей, які через призму свого чутливого світосприйняття спробували відтворити наслідки невидимого атомного руйнівника, виховувалась свідомість громадян, які пам’ятають свою історію і бережуть навколишню природу.

За результатами конкурсу буде обрано переможців.


Всі бажаючі мають можливість оцінити роботи через Google Форми. Віталій Кочубей додатково повідомить призові місця.

Переможці будуть нагороджені матеріальним заохоченням.

Залишайся з нами, щоб нічого не пропустити!
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png");">Офіційний сайт: http://bit.ly/2UjblNY
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png");">Офіційний інстаграм: http://bit.ly/2S7MZqB
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png");">Офіційна спільнота фейсбук: http://bit.ly/2v64Vst
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png");">

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla