Дистанційне навчання з фізичної культури

Друк

 

Дистанційне навчання з фізичної культури

изображение viber 2020 03 30 18 44 16 Під час дистанційного навчання з предмету «Фізична культура» викладачі розробляють для учнів уроки відповідно до поурочно-тематичних планів та розміщують їх в системі MOODLЕ на сайті КПБЛ.

 Структура уроку максимально наближена до уроку очної форми навчання. В підготовчій частині надається комплекс загальнорозвиваючих вправ на місці, на окремі групи м'язів , для розвитку фізичних якостей( з елементами стретчинга, йоги, фітнесу та ін.).Ця частина уроку є важливим засобом для підтримки фізичного розвитку організму та здоров`я учня вцілому.

 Основна частина уроку складається з відеороликів,відеоматеріалів технічних та тактичних прийомів відповідних темі уроку, а також використовуються матеріали з посібників, журналів, презентацій та інших джерел інформацій.

В кінці кожної теми викладачі розробляють тестові завдання для закріплення матеріалу.

Отже, викладач створює всі умови для проходження учнями нового матеріалу з предметів, підтримки та пропаганди здорового способу життя.

До речі, кожен з педпрацівників може використовувати надані в уроках комплекси загальнорозвиваючих вправ для підтримки власного здоров'я!

изображение viber 2020 03 30 18 43 49   изображение viber 2020 03 30 18 44 04

 

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla