День захисника України

Друк

Теплий, сонячний день, гарний та веселий настрій і жага до перемоги. Так 19 жовтня 2018 року у Київському професійному будівельному ліцеї міста Києва розпочалося свято « Козацькі забави» до Дня Захисника України та Українського козацтва.

Директор ліцею Микола Данилович відкрив свято словами напуття в навчанні та праці, побажанням здоров’я та мирного неба.

Викладач предмета «Захист Вітчизни» Володимир Проценко представив запрошених гостей. Серед запрошених: начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Дарницької РДА Марина Мельниченко, представник Державної прикордонної служби Євгенія Колодій, учасники АТО, прикордонники Юрій Гладченко та Олексій Фісенко, захисник Донецького аеропорту, кіборг Володимир Кутя, позивний «Чуб», вояки Зведеного загону Повітряних Сил України, які захищали позицію «Зеніт» під Донецьком, Євгеній Іванишин «Жорж», Юрій Хворост «Утес», Олег Удова «Балу», Денис Скрипка «Скрипа» . Їх загін називали «Дика качка».

Марина Мельниченко, Олексій Фесенко та Євген Іванишин побажали учням та викладачам наснаги до навчання та перемог у змаганнях.

Змагання розпочались з представлення емблеми, девізу та козацької пісні кожного куреня.

А потім команди куренів продовжили змагання команди у козацькій естафеті: стрибки у мішку, біг на руках, скачки на конях та рубання шаблею, втеча з дівчиною на руках, перенесення гармати, втеча зв’язаних козаків та козацькі стрибки.

І які козацькі забави можуть обійтися без перетягування канату. Скільки сили та емоцій показали команди куренів.

У в заключному етапі кожен курінь готував козацьку кашу і накрив стіл з козацькими стравами. Наші військові друзі були в захваті від проведених змагань, а посмакувавши страви, сказали, що смачнішої каші та кулешу не їли. Багато добрих слів почули учні та викладачі від наших оборонців української землі за свято, за настрій, за неповторні враження і за дружбу.

День захисника України


День захисника України

День захисника України

День захисника України

Фото із заходу.

Авторські права 2022 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla