Концерт-зустріч із захисниками України в КПБЛ

Друк

«Дорогі гості, захисники й герої нашої країни! Ми раді Вас вітати у нашому навчальному закладі. Ми пишаємось вами, людьми, що з мужністю, наполегливістю й вірою в краще майбутнє, стали на захист нашої Батьківщини».

Так у Київському професійному будівельному ліцеї традиційно розпочалася зустріч та концерт для учасників подій на майдані, захисників кордону держави, оборонців – кіборгів Донецького аеропорту та добровольців Зведеного загону Повітряних Сил України «Дика качка».

Віршами та піснями зі сцени гостей вітали учні ліцею Людмила Жеревчук , Альбіна Отрокова, ансамбль бандуристів, а також Жанна Марченко, Ольга Шевчук, Дмитро Фощанка, Наталка Голуб, Ярослав Бойко.

З словами подяки виступили генерал – майор прикордонних військ у відставці Сергій Савін, учасник майдану Володимир Зінченко, кіборг Ігор Гвяздовський- позивний «Альфа», оборонець позиції «Зеніт» Григорій Голотенко –позивний «Дід».

Пам'ять одна з найцікавіших властивостей людини. Так, як не можна забувати своїх батьків, так не можна забувати свій народ та його історію. Так, як не можна забувати своїх рідних, близьких ні в хвилини радості, ні в години печалі, так не можна забувати землі нашої, бо це першооснова. З неї ми вийшли, до неї ми і прийдемо - людина не моженазиватисялюдиною, якщо вона не маєнімови, ніпісні, ніпам'яті, ні роду. Пам’ятаймо про це.

Концерт-зустріч із захисниками України в КПБЛ

Концерт-зустріч із захисниками України в КПБЛ

Концерт-зустріч із захисниками України в КПБЛ

Більше фото...

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla