Декада молодого пегога в КПБЛ 2017-2018 н.р.

Друк

З 9 по 20 жовтня 2017 року у ліцеї відбулася Декада молодого педагога. У рамках заходів проведено практикум з ведення навчально-плануючої документації, методичний семінар «Особливості сучасного уроку», практичне заняття  «Систематизація комплексно-методичного забезпечення засобами Moodle».

Практичний психолог Щур В.А. поділилася досвідом щодо можливостей раціонального використання та економії власного часу, ознайомила з методикою непродуктивних витрат часового ресурсу.

Справжньою школою педагогічно майстерності для молодих та малодосвідчених колег стало відвідування навчальних занять педагогів – спеціалістів своєї справи, які продемонстрували високий рівень компетентності, творче ставлення до своєї праці, використання в навчальному процесі інтерактивних методів навчання та новітніх виробничих технологій:

відкритий урок з предмету «Технологія опоряджувальних робіт» у 36 групі (професія «Опоряджувальник будівельний») провели викладач Єлічева І.В. та майстер виробничого навчання Церковна В.О.

Декада молого педагога в КПБЛ

відкритий урок виробничого навчання у 27 групі (професія «Касир (в банку), касир торговельного  залу, адміністратор») провела майстер виробничого навчання Вознюк Н.М.

Декада молодого педагога в КПБЛвідкритий урок з предмету «Економіка» у 17 групі (професія «Касир (в банку), касир торговельного  залу, адміністратор») провела викладач Джафарова А.Ш.

Декада молодого педагога в КПБЛ

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla