Свято Дня Захисника України в КПБЛ

Друк

 Ліцей! Шикуйсь,рівняйсь, струнко. Так розпочалось свято у Київському професійному будівельному ліцеї міста Києва до Дня Захисника України та Українського козацтва. Директор ліцею відкрив свято словами напуття в навчанні та праці, побажанням здоров’я та мирного неба.

Викладач предмета «Захист Вітчизни» Проценко Володимир представив запрошених гостей. Це вояки Зведеного загону Повітряних Сил України, які захищали позицію «Зеніт»  під Донецьком, позивні «Жорж», «Молоко», «Сірко», «Іспанець», «Жук», «Шаман». Їх загін називали «Дика качка». А також  дві прекрасні дівчини, Анна Мартиненко і Тетяна Кулаковська, авторки та режисери документальних фільмів «Воїни Духу» і «Позивний «Зеніт». І наші випускники, які за позивом серця пішли служити за контрактом в Збройні Сили України Олег Хоменко , Світлана Кондратенко, Владислав Видиборець.

Свято до Дня Захисника України, КПБЛ

Викладач фізкультури Святенко Віктор дає свисток і розпочалось випробування на силу, швидкість та вправність юнаків і дівчат. Підтягування на перекладені, біг в протигазі, перенесення протитанкових мін, розбирання-збирання автомата, спорядження магазина АКМа, перенесення пораненого, швидкий біг – це воєнізована естафета. І перетягування канату, сила на силу. Скільки азарту, адреналіну, і щастя від перемоги.

Найкращим, найспритнішим вручені грамоти. Добрі слова про любов до Батьківщини, патріотизм молоді, про перемогу у не оголошеній війні, про найкращу молодь, про чисте небо над головою сказали «Жорж», «Молоко», «Сірко», «Іспанець», «Жук», «Шаман», Анна Мартиненко, Олег Хоменко.

Свято до Дня Захисника України, КПБЛ

І каша, справжня козацька каша, на повітрі, після запеклої боротьби, для відновлення сил.

Гарний сонячний день, гарний настрій, усміхнені обличчя. І хочеться закінчити фразою – перемогла дружба.

Більше фото...

Авторські права 2021 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla