Перший урок

Друк

Всім серцем любіть Україну свою, І вічні ми будемо з нею  (В. Сосюра).

Свою Україну любіть,За неї Господа моліть(Т. Шевченко).

Перший урок був на тему «Моя країна – Україна»,  спрямований на  поглиблення знань учнів про свою державу та формування в них європейських цінностей.

Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні! Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини.

24 серпня 1991 року проголошено Акт про незалежність України. Акт проголошення незалежності завершив тисячолітні прагнення українського народу до волі, до створення своєї суверенної держави.

1996 рік. 28 червня Верховна Рада України прийняла Основний Закон – Конституцію України. Цей день став національним святом.

Українська земля пройшла війни та мир, поразки та перемоги, пишалася та пишається вірними синами та доньками, зачаровує світ своїми запашними паляницями та мелодійними піснями.

Україна -  європейська держава. Український вимір – європейські цінності. Ми впевнено інтегруємо до Європейського Союзу. І у майбутньому бачимо себе великою і сильною державою.

Ви, наші учні – майбутнє України. Тож своїми знаннями, працею, здобутками підносьте її культуру. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність України, поважайте наш народ і нашу мелодійну мову.

Перший урок в КПБЛ

Перший урок в КПБЛ

Перший урок в КПБЛ

Більше фото із заходу...

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla