„Позивний Зеніт”

Друк

24 травня 2017 року у кінотеатрі „ Факел ”  м. Києва для учнів Київського професійного будівельного ліцею відбувся перегляд первої серії із п'яти документального фільму  „Позивний Зеніт”. Режисери фільму-хроніки є Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська. 

Це фільм-документ про 5 останніх днів фінальних подій у Донецькому аеропорту. Інформацію глядачі отримують з уст безпосередніх учасників - "кіборгів".

Фільм розповідає, як жили і воювали бійці-добровольці Зведеного загону Повітряних Сил, які утримували позиції між Авдіївкою і Донецьким аеропортом. Вони викликали вогонь на себе, аби полегшити становище "кіборгів". Кінострічка побудована на реальних подіях. Використані відео, які знімали самі військовослужбовці. Герої фільму розповідають про життя в окопах, побратимів, яких вже нема, про ворога, людяність, Мінські домовленості і про те, що доводиться переживати під час обстрілі.

Перед учнями виступив учасник подій у Донецькому аеропорту Максим, позивний „ Молоко ”, який розповів коротко про себе та своїх побратимів, що захищали честь та незалежність нашої країни.

Позивний зеніт, КПБЛ

Позивний зеніт, КПБЛ

Позивний зеніт, КПБЛ

Позивний зеніт, КПБЛ

Позивний зеніт, КПБЛ

Авторські права 2021 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla