Міська методична секція педагогічних працівників будівельних та деревообробних професій

Друк

 

Міська методична секція педагогічних працівників будівельних та деревообробних професій

 21 листопада 2013 року на базі нашого ліцею проведена міська методична секція педагогічних працівників будівельних та деревообробних професій на тему "Організація впровадження новітніх виробничих технологій у навчальний процес як пошук нових ідей якісної підготовки кваліфікованих робітників". З метою вивчення
DSCF2958досвіду роботи навчального закладу щодо впровадження новітніх виробничих та інноваційних освітніх технологій учасники секції відвідали уроки професійно-теоретичного та виробничого навчання, були учасниками майстер-класів, ознайомилися з навчально-матеріальною базою та КМЗ професій і предметів будівельної та деревообробної галузей. Відвідані заходи були обговорені за круглим столом "Впровадження інноваційних технологій на уроках спецдисциплін".

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у м.Києві висловив щиру вдячність колективу Київського професійного будівельного ліцею за якісну організацію і проведення міської методичної секції педагогічних працівників будівельних та деревообробних професій.

 DSCF2958  IMG 2584

IMG 2608  IMG 2643

IMG 2652  IMG 2662

 

 

Авторські права 2021 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla