Міська методична секція директорів закладів профтехосвіти м. Києва

Друк

 

Міська методична секція директорів закладів профтехосвіти м. Києва

19.12.2012 р. на базі Київського професійного будівельного ліцею відбулася міська методична секція директорів закладів профтехосвіти м. Києва.

DSC 0010
Тема «Модернізація матеріально-технічної бази та створення сучасного комплексно-методичного забезпечення предметів і професій – пріоритетний напрямок розвитку навчального закладу» .
Були присутні:
Начальник управління професійно-технічної освіти та безпеки життєдіяльності навчальних закладів ГУОН КМДА Микола Сигізмундович Кучинський.

DSC 0099
Директор навчально-методичного кабінету ПТО у м. Києві Катерина Борисівна Мірошниченко.


Представник ПАО "Плазматек" Дар’я Селина, яка запропонувала співпрацю з навчальними закладами ПТО м. Києва у процесі підготовки кваліфікованих робітників з професії "Зваринк".
Під час проведення заходу присутні ознайомилися з діяльностю Київського професійного будівельного ліцею та пріоритетних напрямках розвитку навчального закладу - презентація директора КПБЛ Іванця Миколи Даниловича.
Молоді педагоги ліцею Кочубей Віталій Миколайович і Бойко Ярослав Андрійович ознаймили присутніх із впровадженням інноваційних технологій у навчальний процес.
Далі учасники міської методичної секції відвідали майстер-класи майстрів в/н Пилипчука Ігора Володимировича і Смаль Наталії Леонідівни на тему "Опоряджування поверхонь сучасними будівельними матеріалами" та Зінченка Павла Андрійовича на тему: "Ретуш фотографії", а також прийняли участь у роботі психологічного тренінгу "Психологія спілкування", що проводила практичний психолог КПБЛ Щур Валентина Анатолівна.
Після круглого столу де під керівництвом начальника управління профтехосвіти та безпеки життєдіяльності навчальних закладів ГУОН Кучинський М.С. обговорювалась тема: "Можливості використання сучасних виробничих технологій в умовах навчального закладу та на базі підприємств замовників робітничих кадрів: проблеми і перспективи їх вирішення" учасники секції відвідали, цікавий захід спрамований на відродження українських традицій - "Українські вечорниці".
Організація та проведення міської методичної секції директорів ПТНЗ на базі КПБЛ пройшли на високому, якісному рівні про, що було сказано колективу ліцею директорами ПТНЗ м. Києва, начальником Управління профтехосвіти та директором НМК ПТО у м. Києві.

Авторські права 2021 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla