Хроніка декади молодого педагога

Друк

 

Хроніка декади молодого педагога

З 8 жовтня в Київському професійному будівельному ліцеї проходить декада молодого педагога. В рамках якої молоді педагоги  проводитимуть майстер-класи, відкриті уроки та інші відкриті заходи.

Виставка предметних стіннівок молодих педагогів.

В рамках декади молодого педагога була підготовлена виставка предметних стіннівок молодими педагогами КПБЛ. В оформленні стіннівок активну участь приймали учні всіх груп. Це сприяло співпраці молодих педагогів з учнями ліцею.План проведення декади молодого педагога в КПБЛ

IMG 0029

IMG 0036

 

Відкриття декади молодого педагога.

IMG 0013Виступ методиста Кузьменко Л.К.

Практичне заняття "Модернізація матеріально-технічної бази та створення сучасного КМЗ предметів та професій з використанням ІКТ"

Першим відкритий захід провів Кочубей Віталій Миколайович, який продемонстрував комплексно-методичне забезпечення кабінету фізики, астрономії та електротехніки в електронному варіанті. Присутніми були всі педагоги навчального закладу.

 

IMG 0018

IMG 0020Комплексно-методичне забезпечення з електротехніки з використанням ІКТ 

10.10 В спортивній залі відбулося відките тренування групи "Здоров'я" під керіництвом викладача фізичної культури Святенка В.П.. На тренуванні були присутні, як молоді педпрацівники так і працівники зі стажем. Задоволеними залишилися всі педпрацівники.

 Група "Здоров'я"Група "Здоров'я" КПБЛ під керівництвом Святенка В.П.

 
Розминка групи "Здоров'я"

 11.10. Викладач математики Джафарова А.Ш. дала відкритий урок з математики  на тему "Піраміда. Правильна піраміда. Зрізана піраміда"

 На уроці були присутні молоді педпрацівники, методист КПБЛ Кузьменко Л.К. та практичний психолог Щур В.А., які високо оцінили урок та дали про нього схвальні відгуки. 

Відкритий урок Джафарової А.Ш. в КПБЛВідкритий урок Джафарової А.Ш. на тему "Піраміда. Правильна піраміда. Зрізана піраміда"

IMG 0135Відкритий урок Джафарової А.Ш. на тему "Піраміда. Правильна піраміда. Зрізана піраміда"

Молоді педпрацівники на відкритому уроці.
Молоді педпрацівники на відкритому уроці Джафарової А.Ш.

12.10. Бойко Я.А. - викладач КПБЛ продемонстрував майстер-клас на тему "Використання мистеми Moodle в навчальному процесі".

На заході були присутні молоді викладачі та майстри в/н, а також гості а саме: заступник директора НМК ПТО у м. Києві Павлюк І.М. та методист Желавська Л.В.

Майстерлас Бойка Я.А. "Використання moodle в навчальному процесі"Майстерлас Бойка Я.А. "Використання moodle в навчальному процесі"

Майстерлас Бойка Я.А. "Використання moodle в навчальному процесі"Майстер-клас Бойка Я.А.

IMG 0187
Виступ директоро на майстер-класі Бойка Я.А.

 16.10. Кириченко О.М. викладач біології, "Спеціаліст вищої категорії", "Старший викладач" провела майстер-клас "Вишивка хрестиком".  Присутніми на майстер-класі були працівники, педпрацівники і молоді педагоги які із задоволенням відвідали майсте-рклас та тренувалися вишивати. 

 

45 IMG 0220

 Виставка вишитих виробів викладача Кириченко О.М.

"Вишивка" Кириченко О.М.Майстер-клас Кириченко О.М. 

"Вишивка" Кириченко О.М.Майстер-клас Кириченко О.М. 


Більше фото з декади молодого педагога...

Авторські права 2021 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla