Чорнобиль - наша біль і пам'ять

Друк

В Київському професійному будівельному ліцеї викладачем фізики Віталієм Кочубеєм проведені заходи із здобувачами освіти "".

Проведена тематична виховна година, де здобувачі освіти розширили знання про Чорнобильську трагедію, про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповіли про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показали, що чужої біди немає, вчили застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички, виховували любов до рідного краю, природи.

Здобувачі освіти поклали квіти до пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії в Дарницькому районі та вшанували хвилиною мовчання пам’ять померлих ліквідаторів, які віддали своє життя рятуючи народ України.

Зроблена фото експозиція "Чорнобиль - наша біль", що розповідає про події, якими запам’ятався 1986 рік в історії людства, містить багато матеріалів про аварію на ЧАЕС та її ліквідацію, про людей, долі яких нерозривно пов’язані з подіями 26 квітня 1986 року.

Здобувачі освіти прийняли участь у пізнавально - інтерактивному хабі "Чорнобиль: минуле, теперішнє, майбутнє", організований Київським державним будинком художньої та технічної творчості.

123456

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla