Онлайн кінопоказ та квіз

Друк

 

2 1

Учні Київського професійного будівельного ліцею групи 37 Скурченко Валерія та Олійник Олександр у складі команди «КВАНТ» під керівництвом викладача основ енергоефективності Віталія Кочубея прийняли участь в «Онлайн кінопоказ та квіз». Захід проходив в рамках Українського тижня професійної освіти, відбувся онлайн-кінопоказ відео-роликів на тему енергоефективності та ощадливого використання природних ресурсів.
Організатори:
• Міністерство освіти і науки України
• Компонент «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини
• ГО «Школа Енергоефективності»
Здобувачі освіти переглянули чотири відеоролики на тему енергоефективності та ощадливого використання природних ресурсів. Після перегляду кожного відеоролика учасники в Zoom відповіли на питання квізу щодо змісту переглянутого відео. Переможці визначатимуться за спільною оцінкою критеріїв. Імена переможців будуть оголошені на сторінках проєкту в соціальних мережах Facebook, Instargam 26.11.2021.

1

2 1

2 2

2 3

 

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla