Наша сім'я поповнилася майбутньою робітничою зміною

Друк

1 1 2Привітно зустрів Київський професійний будівельний ліцей своїх першокурсників. Наша сім'я поповнилася майбутньою робітничою зміною: опоряджувальників будівельних, електрогазозварників, рихтувальників кузовів, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварників ручного зварювання, касирів( в банку); касирів торговельного залу; адміністраторів.


Здобувачів освіти з професійним вибором та святом знань привітав директор ліцею Микола Іванець, зазначивши, що навчання у ліцеї- це прекрасний старт до успішного життя у майбутньому.


Першокурсники переглянули відеофільм про історію та здобутки ліцею від початку його заснування до сьогодення.


Перший урок був присвячений 30-ій річниці дня народження нашої країни. А до вшанування Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, було організовано екскурсію до музею Майдану та Алею Небесної Сотні, яку дуже цікаво і змістовно провели працівники музею Вікторія Бойко і Ольга Савенок.
Дякуємо викладачу предмету " Захист України"Володимиру Проценку та викладачу історії Артему Корольову за створення змістовних відео.

 

 

 

1 1 1

1 1 10

а 1

Більше фото можна знайти в офіційній фейсбук-спільноті навчального закладу.

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla