Новини

День Землі - це спеціальний час

Друк

 1

Класним керівником Кочубей Віталієм Миколайовичем із здобувачами освіти 26 групи була проведена виховна година до Дня Землі.

Детальніше...

Eкоквест "Все в наших руках-бережемо рідну Землю"

Друк

1

21 березня у Київському професійному будівельному ліцеї викладач біології і екології Наталія Степюк провела екоквест《Все в наших руках- бережемо рідну Землю》присвячений Всесвітньому дню Землі, який відзначається 20 березня.

Детальніше...

Конкурс професійної майстерності з професії "Касир (в банку)"

Друк

2

З метою підвищення якості професійної підготовки, розвитку творчої активності здобувачок освіти та максимальної реалізації їх знань, вмінь та навичок у Київському професійному будівельному ліцеї майстром виробничого навчання групи 17 Вознюк Наталією Миколаївною був проведений ліцейний конкурс професійної майстерності з професії "Касир (в банку)". Важливою метою було створення умов для підвищення мотивації щодо оволодіння професією.

Детальніше...

Тиждень професійно-теоретичної підготовки з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

Друк

3

Згідно з планом роботи КПБЛ та з метою розвитку інтересу здобувачів освіти до своєї професії, викладачем Анною Лагодою з 13 до 17 березня у КПБЛ був проведений тиждень професійно-теоретичної підготовки з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів".

 

Детальніше...

Cвяткування Дня числа Пі

Друк

w

14 березня 2023 року викладач математики КПБЛ Людмила Кочубей із здобувачами освіти 17 групи долучилися до святкування Дня числа Пі. Викладач намагалася поглибити знання учнів з математики, сприяла розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, формувала основи науково - інформаційної культури, розширювала пізнавальний досвід, розвивала математичне і логічне мислення, кмітливість, спостережливість, сприяла фомуванню стійкого інтересу здобувачів освіти до математики.

Детальніше...

Шевченко – геній українського народу

Друк

 

1

У рамках проведення у ліцеї заходів до вшанування великого Кобзаря, класним керівником групи 17 Вознюк Наталією Миколаївною була проведена виховна година «Шевченко – геній українського народу». Здобувачі освіти, які навчаються за професією "Касир (в банку), адміністратор", ще раз перегорнули сторінки життя і багатогранної творчості Кобзаря, взяли участь у літературній вікторині.

Детальніше...

Тиждень іноземних мов 2023

Друк

english2023

З 20 до 24 лютого у КПБЛ був проведений тиждень іноземних мов
Згідно з планом роботи КПБЛ та з метою розвитку інтересу здобувачів освіти до вивчення іноземних мов, з 20 по 24 лютого 2023 року в навчальному закладі було проведено тиждень іноземних мов.
Проведення Тижня іноземних мов розраховане на різні категорії здобувачів освіти з урахуванням їх вікових особливостей, набутих знань та інтересів. Використання різноманітних форм роботи повинне допомогти здобувачам освіти розширити та збагатити свої знання, сприяти умінню застосовувати їх на практиці, формувати інтерес до подальшого вивчення іноземних мов.

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення іноземних мов, стимулювання творчої активності здобувачів освіти. Проведення Тижня іноземних мов – це не стільки розваги для здобувачів освіти , скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння із здобувачами освіти.
Були проведені наступні заходи:
Конкурс на краще читання віршів англійською мовою.
Міні-вистава на тему «Іноземні мови у наших професіях».
Лекція «Цікаві факти про англомовні країни»
Конкурс на кращий твір англійською мовою.
Конкурс на краще виконання пісні іноземною мовою Заходи : конкурс на кращий твір англійською мовою та конкурс на краще виконання пісні іноземною мовою 23 і 24 лютого були проведені дистанційно.
У заходах в рамках проведення тижня іноземних мов брали активну участь такі здобувачі освіти :
Шубарт Архип (гр.12)
Литвин Сергій, Юськов Максим (гр.16)
Неділько Діана, Максакова Поліна, Пірнач Аліна, Захарченко Христина (гр.17)
Пилюшенко Дмитро, Шабронов Андрій, Копейко Нікіта (гр.18)
Лихно Діана, Смирнова Дар’я, Муха Євгенія, Галушко Аліна, (гр.37)

ДКА в групі ТУ-5 "Електрогазозварник, рихтувальник кузовів"

Друк

1

17 лютого 2023 року у Київському професійному будівельному ліцеї відбулася Державна кваліфікаційна атестаціяв групі ТУ-5 з професії «Електрогазозварник, рихтувальник кузовів», на якій були присутні голова комісії Ольга Соповська - начальник відділу кадрів Товариства з обмеженою   відповідальністю Фірми «Ерідан» та представник центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Максима Човпан.

 

Детальніше...

Разом до безпечного Інтернету 2023

Друк

3

З 6 по 10 лютого в навчальному закладі проходив тиждень "Інформатики та інформаційних технологій". Викладачами інформатики Павлом Зінченко та Анною Лагодою були залучені здобувачі освіти груп всіх професій, були проведені наступні заходи:

 

Детальніше...

Історія - пам'ять минулого

Друк

 

2 лютого 2023 року викладачем історичних дисциплін КПБЛ Жанною Марченко проведений відкритий урок з історії України на тему:"Кримські крайові уряди 1918-1919 років.Спроби приєднання Криму до України" у групі 17. Під час уроку здобувачі освіти аналізували та робили висновки,опрацьовували історичні матеріали;висловлювали власні судження,удосконалювали навички роботи з історичними джерелами та документами,працювали в малих групах;відновлювали цитати та візуалізували історичні портрети. Урок проведено на високому методичному рівні. З метою оцінки роботи викладача у міжатестаційний період урок відвідали методист Навчально-методичного кабінету ПТО у м.Києві Наталія Костюк,директор ліцею Микола Іванець,в.о. заступника директора з навчальної роботи Людмила Деркач,методист ліцею Олена Кириченко та викладачі ліцею.

Відкритий урок виробничого навчання: «Засвоєння прийомів відкриття поточних рахунків у національній валюті для юридичної особи»

Друк

2

18 січня 2023 року майстром виробничого навчання Вознюк Наталіїєю Миколаївною проведено відкритий урок виробничого навчання у групі 17 з професії «Касир (в банку)» на тему : «Засвоєння прийомів відкриття поточних рахунків у національній валюті для юридичної особи». 

Детальніше...

Відкритий урок з математики на тему: «Застосування визначеного інтеграла у геометрії та фізиці»

Друк

 a1

14.12.2022 викладач КПБЛ Людмила Кочубей у групі 27 провела відкритий урок з математики на тему: «Застосування визначеного інтеграла у геометрії та фізиці». Викладач організувала роботу здобувачів освіти, використовуючи різні методи та форми роботи: словесні (розповідь, пояснення, бесіда), наочні (презентація, зразки розв’язання вправ, таблиці, картки-завдання, кросворд), практичні (інтерактивні вправи LearningApps, «Віриш чи ні», «Ребус», «Кошик очікувань», «Встанови відповідність», «Випробування площами», «Сенкан», соціологічне опитування), робота в групах, різнорівневі завдання, завдання на онлайн сервісах Google Jamboard, Google Keep. Учням сподобалося виконувати задачі професійного спрямування та бути активними учасниками процесу пізнання, вирішувати проблемні питання та застосовувати набуті знання. Урок проведено на високому методичному рівні.
З метою оцінки роботи викладача у міжатестаційний період урок відвідали методист Навчально-методичного кабінету ПТО у м. Києві Лариса Желавська, в.о. заступника з навчальної роботи Людмила Деркач, заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Бобровська, методист ліцею Олена Кириченко.

Детальніше...

Щосереди у групі 22 з професії «Електрогазозварник», кваліфікація 3 розряд проходять...

Друк

1

Більше фотографія та багато інших заходів можна знайти на сторінці закладу у Фейсбук

Щосереди у групі 22 з професії «Електрогазозварник», кваліфікація 3 розряд проходять уроки з професійно – практичної підготовки, які проводить майстер виробничого навчання ПРИХОДЬКО Дмитро Юрійович.
Здобувачі освіти відпрацьовують навички, отримані на виробництві. Виконують ремонт меблів, виготовлення конструкцій середньої складності. Професія, яку здобувають у ліцеї , затребувана на ринку праці і гідно оплачується.
Запрошуємо на навчання до Київського професійного будівельного ліцею. Ваш вибір – ваше майбутнє

Детальніше...

Відкритий урок виробничого навчання за темою:"Засвоєння прийомів установлення курсу гривні до іноземної валюти"

Друк

 2911

29.11.2022 майстром виробничого навчання Жанною Марченко був проведений відкритий урок виробничого навчання за темою:"Засвоєння прийомів установлення курсу гривні до іноземної валюти"у групі 27,які навчаються за професією:"Касир (в банку)".При проведенні уроку майстер використовувала різноманітні методи для мотивації та навчально-пізнавальної діяльності здобувачів освіти:показ презентацій,розробила завдання з використанням інтернет ресурсів Wordwall,Learning Apps,посилання на які разом додатками розмістила у Google класі.З метою оцінки роботи майстра виробничого навчання у міжатестаційний період урок відвідали заступник директора з навчально-виробничої роботи Жанна Карпова,старший майстер виробничого навчання Олег Роздобудько,методист Олена Кириченко,голова методичної комісії педагогічних працівників з професії "Касир(в банку),касир торговельного залу,адміністратор".

Урок фізичного виховання

Друк

15 листопада у Київському професійному будівельному ліцеї у групі ТУ-3 відбувся відкритий урок фізичного виховання «Передача м’яча. Націлена подача. Групове блокування. Навчальна гра», який провела викладач фізичної культури Неля Маєвська. З метою оцінки роботи педагогічного працівника у міжатестаційний період урок відвідали методист Навчально-методичного кабінету ПТО у м. Києві Віктор Буйновський, керівник фізичного виховання ліцею Віктор Святенко, методист ліцею Олена Кириченко та викладач предмету «Захист України» Володимир Проценко. Чіткість уроку визначалася логічним взаємозв’язком окремих структурних частин, які оптимально були витримані за часом, мали свою мету та зміст і відзначалися логічною завершеністю. Це підтверджує достатню культуру педагогічної праці викладача, впевненість та високий рівень професіоналізму.

до Міжнародного дня толерантності

Друк

toler

 16 листопада 2022 р. до Міжнародного дня толерантності практичним психологом КПБЛ Валентиною Щур разом з класними керівниками Ганною Лагодою і Наталією Вознюк були проведені виховні заходи в групах на тему :"Толерантність у нашому житті". Здобувачі освіти ознайомилися з Декларацією принципів терпимості та,  використовуючи вправи "Історія в дорозі" та "Бінго",  обговорили значення толерантності в житті людей та в суспільстві; розвивали вміння висловлювати особисту думку та виховувати терпиме ставлення до оточуючих.

Авторські права 2023 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

Освіта в Україні

Blue joomla theme by Template Joomla