Цікаві статті

Хеловін в КПБЛ

Друк

Хеловін в КПБЛ

На прохання студентського самоврядування та з дозволу директора ліцею Іванця М.Д. в приміщенні вестибюлю пройшло святкування Хеловіну у вигляді дискотеки.

Детальніше...

День миру

Друк

21 вересня - Міжнародний день миру

День миру — свято України. Відзначається щорічно 21 вересня. Припадає також на Міжнародний день миру.

Детальніше...

Партнери

Друк

Наші партнери 

Детальніше...

Міжнародний день води

Друк

 

Всесвітній день води 2012: "Вода та продовольча безпека"

Всесвітній день Води був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН і вперше пройшов 22 березня 1993 року. З тих пір ця подія щорічно відзначається 22 березня. Головна мета започаткування Дня води — проведення активного інформування серед широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблем води.

Детальніше...

День Захисника Вітчизни

Друк

Виховна година на тему: "23 лютого – День захисника Вітчизни"

 23 лютого 1999 року — Президент України -Леонід Кучма видав Указ «Про День захисника Вітчизни», в якому зазначено: «Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято — День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого»

Детальніше...

Стрітення Господнє

Друк

Виховна година на тему: "Стрітення Господнє"

Стрі́тення Госпо́днє — 15 лютого (за григоріанським календарем; 2 лютого — за юліанським) — християни східного обряду відзначають Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа. 

Детальніше...

День Святого Валентина

Друк

 Виховна година на тему: "День Святого Валентина"

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — світське свято, яке відзначають у деяких країнах щороку 14 лютого.

Детальніше...

День Соборності України

Друк

Виховна година на тему: "День Соборності України"

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

 

Детальніше...

День Андрія Первозванного

Друк

Виховна година на тему:   "День Андрія Первозванного"

Хто б міг подумати, що Андрія Первозванного -одного з дванадцяти апостолів, званих Ісусом Христом у свої учні, день якого Церква відзначає 13 грудня - святим чествують і українці, до того ж як засновника Києва. “Повесть временних літ” оповідає легенду, за якою апостол, проповідуючи Слово Боже дійшов до Дніпра і , спочиваючи на березі ріки, вказав на ту гору і промовив до своїх учнів: “Бачите ці гори? На цих горах засіяє Божа благодать; тут має постати великий город і многі церкви Бог має здвигнути". "І вийшов на ці гори, і благословив їх, і хрест поставив, і помолився Богу".

 

Детальніше...

Хрещення Господнє

Друк

Виховна година на тему:  "Хрещення Господнє" 

  Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католицькі християни відзначають 19 січня, тому збігається зі святом Богоявлення, однак ці свята слід розрізняти. Народні назви свята — Йорда́на (або Ордана), Водохреща.

Детальніше...

Авторські права 2017 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

http://sniatkvartiry.com Образование в Украине

Уроки вождения для начинающих