Машиніст крана (кранівник) - термін навчання 1,5 років

Друк

 Навчаючись цієї професії, ви набудете знань, умінь і навичок висококваліфікованого робітника, досконало вивчите призначення,

будову, принципи роботи агрегатів, механізмів, систем та приладів автомобільних кранів, навчитеся керувати автотранспортними засобами, забезпечуючи їх експлуатаційну надійність, безвідмовність, довговічність.
Ви навчитеся раціонально і ефективно організовувати працю на робочому місці, виконувати технологічні процеси з дотриманням норм та вимог безпеки праці, запобігання аварій, виробничого травматизму.
Розвинете комунікативні якості, технічне мислення, відповідальність, професійну культуру, здатність до самоконтролю, спостережливість та інші моральні якості сучасного робітника, який виконує роботу з експлуатації транспортних засобів.
Оволодіти професією вам допоможуть наші педагоги з великим досвідом роботи і високою фаховою майстерністю.
Навчання проводиться в спеціалізованих обладнаних кабінетах будови та експлуатації автомобільних кранів, правил дорожнього руху, будови та експлуатації автомобілів, матеріалознавства, охорони праці, інформаційних технологій, лабораторіях технічного обслуговування автомобільних кранів, розбирально-складальній кранового устаткування, слюсарній, на полігоні для автокранів та навчального водіння автомобілів.
Отримані навички та професійні вміння ви можете застосувати на навантажувально-розвантажувальних, транспортних, будівельних, монтажних роботах, на експлуатації і ремонті підйомно-транспортних будівельних засобів, автотранспорту, експлуатації автотранспортних засобів. 

Авторські права 2018 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

http://sniatkvartiry.com Образование в Украине

Уроки вождения для начинающих

Blue joomla theme by Template Joomla