На базі 11 класів

Монтажник систем утеплення, муляр - термін навчання - 1,5 роки

Друк

Монтажник систем утепленняМонтажник систем утеплення - це робітник який виконує комплекс робіт по утепленню фасадів для зниження до мінімуму тепловитрат через огороджувальні стінові конструкції будинків і споруд, а в цілому-забеспечення комфортного проживання мешканців будинку.

Кваліфікаційні вимоги: Повинен знати: види систем утеплення будівель, клейових розчинів, кріпильних деталей; правила монтажу, систем утеплення; вимоги до зовнішньої скріпленої теплоізоляції об”акта; послідовність, правила та умови виконання робіт із додаткового кріплення плит утеплювача дюбелями; особливості застосування поліуретанових клеїв для закріплення плит утеплювача на органічній основі; призначення та технологію нанесення декоративних тонкошарових (полімер цементних, акрилових) штукатурок і фарб...

Детальніше...

Машиніст крана (кранівник) - термін навчання 1,5 років

Друк

Машинст крануНавчаючись цієї професії, ви набудете знань, умінь і навичок висококваліфікованого робітника, досконало вивчите призначення,

будову, принципи роботи агрегатів, механізмів, систем та приладів автомобільних кранів, навчитеся керувати автотранспортними засобами, забезпечуючи їх експлуатаційну надійність, безвідмовність, довговічність.
Ви навчитеся раціонально і ефективно організовувати працю на робочому місці, виконувати технологічні процеси з дотриманням норм та вимог безпеки праці, запобігання аварій, виробничого травматизму.
Розвинете комунікативні якості, технічне мислення, відповідальність, професійну культуру, здатність до самоконтролю, спостережливість та інші моральні якості сучасного робітника, який виконує роботу з експлуатації транспортних засобів. 

Детальніше...

Електрогазозварник, рихтувальник кузовів - термін навчання - 1,5 роки

Друк

Електрогазозварник з’єднує (зварює) елементи металоконструкцій, трубопроводи, деталі машин іЕлектрогазозварник, рихтувальник кузовів - термін навчання - 1,5 роки механізмів за допомогою зварювального апарату. Збирає заготовки (вузли) конструкцій, здійснює їхнє транспортування в межах робочого місця, налагоджує зварювальне устаткування, встановлює необхідний режим зварки, здійснює зоровий контроль швів. Запобігає виникненню напруги і деформацій у виробі. Основним знаряддям роботи електрозварника ручної зварки є електрод. У процесі роботи електрозварник виконує поступальні і коливальні переміщення електроду, регулює температуру, довжину дуги і процес утворення шва. Для зварювання тонкого металу, кольорових металів, їхніх сплавів і чавуну використовується газовий пальник, в якому відбувається змішування горючого газу з киснем і утворення полум'я. Газозварник, окрім зварювання, виконує роботи з нарізання деталей різної довжини і за різними контурами, здійснює наплавлення, паяння і підігрівання металу. Праця електрогазозварника в основному ручна, виконується індивідуально, при мінімальному діловому спілкуванні.

Детальніше...

Опоряджувальник будівельний - термін навчання 1,5

Друк

  Якщо ви вирішили, що ваша майбутня професія повинна дати впевненість, що в сучасному світі ваші знання і вміння будуть затребувані і гідно оплачувані, оцініть можливості і перспективи професії опоряджувальник будівельний. Потреба будівництва в таких спеціалістах найбільша, тому що за вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні, штукатурні та лицювальні роботи. 

Детальніше...

Авторські права 2018 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

http://sniatkvartiry.com Образование в Украине

Уроки вождения для начинающих

Blue joomla theme by Template Joomla