ІІ Виставка зброї в КПБЛ

Друк

12 квітня 2018 року у Київському професійному будівельному ліцеї при сприянні Київської організації ветеранів – прикордонників Держприкордонної служби України, командування військових частин прикордонної служби №1496,1498 та Київського управлінням професійної освіти  вже традиційно провели  виставку сучасної стрілецької зброї та інтерактивної лекції з переглядом фільмів про прикордонну службу України для учнів навчальних закладів професійно-технічної освіти.
Учні – випускники отримали  інформацію щодо умов вступу та навчання в вищих військових закладах прикордонної служби України.

Мета виставки: військово-патріотичне виховання молоді, підняття престижу Збройних Сил України  та популяризації служби і навчання в вищих військових закладах прикордонної служби України.

Виставку відвідали учні  навчальних закладів  професійної освіти м. Києва, які з задоволенням ознайомилися з зразками зброї, мали змогу потримати в руках, розібрати та зібрати зброю, вислухали від консультантів про технічну характеристику зброї. 

Голова організації  ветеранів – прикордонників генерал-майор у відставці Савін С.В. висловив подяку педагогічному колективу Київського професійного будівельного ліцею за чітку організацію даного заходу.

ІІ Виставка зброї в КПБЛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ Виставка зброї в КПБЛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ Виставка зброї в КПБЛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більше фото...

Авторські права 2019 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

http://sniatkvartiry.com Образование в Украине

Уроки вождения для начинающих

Blue joomla theme by Template Joomla