Випуск груп ТУ-1 та ТУ-3 17 лютого 2018 року

Друк

У Київському професійному будівельному ліцеї 19 лютого відбувся випуск груп ТУ-1 та ТУ-3, які навчалися на базі 11 красу за професіями "опоряджувальник будівельний" , "електрозварник-рихтувальник кузовів".

Із закінченням навчання випускників привітав директор ліцею  М.Д.Іванець, який нагородив  учнів грамотами за успіхи у навчані, громадському житті ліцею. Почесну відзнаку від Дарницької РДА за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту отримав учень групи ТУ-1 Коротченко Павло.

Рада фізичної культури та спорту КПБЛ нагородила учнів-випускників, які приймали активну участь у спортивних змаганнях грамотами і подяками.

Від імені батьків до випускників із привітанням звернувся Тригуб О.А., від імені педагогічного колективу заступник директора із НВР Карпова Ж.П.заст. директора з НР Бобровська О.Ю.керівник фізичного виховання Тендюк А.А.майстер в/н групи ТУ-1 Ковч Ю.О.

Бажаємо успішно влаштуватися в житті, користуючись знаннями та вміннями отриманими, які вони отримали у ліцеї, професійного зростання, всього найкращого.

впуск груп ту-1 та ту-3

впуск груп ту-1 та ту-3

впуск груп ту-1 та ту-3

Більше фото...

 

Авторські права 2019 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

http://sniatkvartiry.com Образование в Украине

Уроки вождения для начинающих

Blue joomla theme by Template Joomla