Виставка сучасної стрілецької зброї.

Друк

27 квітня 2017 року у Київському професійному будівельному ліцеї Київською організацією ветеранів – прикордонників спільно з Адміністрацією Державної прикордонної служби та Київського управлінням професійної освіти проведено презентацію Державної прикордонної служби України, на якій було проведено перегляд фільму про прикордонну службу та демонстрацію сучасної стрілецької зброї. Під час виставки ветерани – прикордонники розповідали про прикордонну службу, бесідували з учнями та відповідали на їх запитання.

Найбільш цікава частина заходу була демонстрація сучасної стрілецької зброї, де учні могли ознайомитися з крупнокаліберною зброєю, різними модифікаціями автомата АК та пістолетами.

Виставку відвідали учні навчальних закладів професійної освіти м. Києва, які з задоволенням ознайомилися з зразками зброї, мали змогу потримати в руках, розібрати та зібрати зброю, вислухали від консультантів про технічну характеристику зброї.

Голова організації ветеранів – прикордонників генерал-майор у відставці Савін С.В. висловив подяку педагогічному колективу Київського професійного будівельного ліцею за чітку організацію даного заходу.

Виставка сучасної стрілецької зброї

Виставка сучасної стрілецької зброї

Виставка сучасної стрілецької зброї

Більше фото...