Конференція Громадської організації ТСО України

Друк

19 квітня 2017 року в Київському професійному будівельному ліцеї відбулося засідання Позачергової Конференції Громадської організації „ Дарницька районна у м. Києві організація ТСО України ”.

На засіданні було обговорення та прийняття Статуту Дарницької районної організації ТСО України, питання по підвищенню якості навчання у районних технічних школах та гуртках міської організації ТСО України, планів по активнішому розвитку військово-патріотичних та спортивно-технічних заходів.

Голова Громадської організації „ Дарницька районна у м. Києві організація ТСО України ” Соловей С.В. наголосив про продовження розвитку первинних організацій ТСО України Дарницького районну.

Член правління ГО „ Дарницька районна у м. Києві організація ТСО України ” Проценко В.Г. наголосив про підняття військово-патріотичного виховання серед молоді шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

На засіданні були присутні представники Київського професійного будівельного ліцею, спортивно-технічних клубів та загальноосвітніх шкіл Дарницького району.

Конференція в КПБЛ

Конференція в КПБЛ

Конференція в КПБЛ

Авторські права 2019 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

http://sniatkvartiry.com Образование в Украине

Уроки вождения для начинающих

Blue joomla theme by Template Joomla