Концерт до Міжнародного жіночого дня

Друк

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в Київському професійному будівельному ліцеї з нагоди свята 8 березня відбувся святковий концерт.

Ведучі найщирішими і теплими побажаннями привітали всіх жінок ліцею: вчителів, майстрів та дівчат з 8 Березня. Жіноче свято і весна несуть з собою дні погожі. По всій Землі, для всіх людей - Весна і жінка дуже схожі. Здоров'я, ніжності, тепла, кохання вам бажаємо, Із першим святом навесні усіх жінок вітаємо!

Учні підготували для вчителів цікаву концертну програму, насичену різними вокальними та театральними номерами.

Жіноче свято і весна несуть з собою дні погожі. По всій Землі, для всіх людей - Весна і жінка дуже схожі. Здоров'я, ніжності, тепла, кохання вам бажаємо, Із першим святом навесні усіх жінок вітаємо!

Також зі словами привітань та подяки звернувся до всіх жінок директора ліцею Іванець М.Д. Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня! Це свято є втіленням вашої неповторної краси, дивовижної тендітності та ніжності. Жінка як символ розквіту весни уособлює в собі найкращі людські цінності – сердечність, доброту, кохання. У ці святкові дні побажав він всім сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, миру і надії, гарного настрою, міцного здоров’я, вічної молодості, наснаги, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних успіхів і життєвих перемог.

Концерт до Міжнародного жіночого дня, КПБЛ

Концерт до Міжнародного жіночого дня, КПБЛ

Концерт до Міжнародного жіночого дня, КПБЛ

Більше фото...

Авторські права 2019 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

http://sniatkvartiry.com Образование в Украине

Уроки вождения для начинающих

Blue joomla theme by Template Joomla