ДКА в ТУ-2 та ТУ-5

Друк

ДКА в ТУ-2 та ТУ-5

16 лютого 2017 року в Київському професійному будівельному ліцеї пройшла Державна кваліфікаційна атестація учнів груп № ТУ-2 та ТУ-5.

Були присутні голови комісій: Ховренко Михайло Миколайович – головний інженер ТОВ «Антаріс ПВР-Буд», Костенко Христофор Антонович – директор ЗАТ «Автобаза №1».

Державна кваліфікаційна атестація показала, що учні професійно оволоділи спеціальностями: «Опоряджувальник будівельний», «Електрогазозварник; рихтувальник кузовів».

Відповіді учнів з професійно-теоретичної підготовки були чіткими та лаконічними, результати показали, що рівень знань, умінь та навичок відповідають високому та достатньому рівню навчальних досягнень.

Учні показали відмінну якість робіт на виробництві і отримали відповідні оцінки та розряди з виробничого навчання.

Кожен учень виконав дипломну роботу на задану тему, підготував презентацію (посиляння на презентацію, 1, 2) і надав фотозвіт з переддипломної виробничої практики.

Учень групи № ТУ-2 Черняк Григорій отримав диплом кваліфікованого робітника з професії «Опоряджувальник будівельний» з відзнакою.

Десятьом учням було присвоєно 4 розряд.

Учням групи № ТУ-5 Тімохіну Денису, Москаленко Павлу, Шевчику Олегу, Барді Олександру присвоєно 4 розряд з професії «Електрогазозварник»

ДКА, КПБЛ

ДКА, КПБЛ17 лютого 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованих робітників. 

ДКА, КПБЛБільше фото...

Авторські права 2020 © Київський професійний будівельний ліцей - КПБЛ. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.

http://sniatkvartiry.com Образование в Украине

Уроки вождения для начинающих

Blue joomla theme by Template Joomla